PARTYINFO

 

REPUBLIC ARTISTS RECORDS W/ WILLERS BROTHERS (UK)

Datum konání:
24.02.2018 - sobota
Místo konání:
Praha - Chapeau Rouge
DJs:
House Music Floor: The Willers Brothers (WE_R HOUSE, UK), Lucas Hulan (Microna, Nightphunk), Kirill Astra (Wildt / Tamdem, RU), Mark Dale (AT)
Techno floor: Thomas Tesla (Republic Artists, UK), Da Moon, Majki (SK)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 22:00, vstup: 100,- Kč před 23:00 / 150,- Kč poté
 
 
Willers Brothers přijedou na párty Republic Artists

V sobotu 24. února zavítá do Chapeau Rouge britské duo Willers Brothers a to v rámci klubového večírku Republic Artists Records. Zahraniční hosty doplní kvalitní domácí support.

 

"House floor" bude mít v režii zmíněné duo Willers Brothers, které se na UK scéně pohybuje 7 let. Od roku 2013 jsou rezidentními DJs v londýnském klubu The Egg. Britský magazín DJ MAG zařadil v srpnu 2015 Willers Brothers do rubriky "This month’s DJs To Watch out for." Za posledních 12 měsíců dvojice hrála v uznávaných klubech nejen ve Velké Británii, ale také v Estonsku, Francii, Německu (Tresor, Sisyphos, Watergate), Itálii, Lucembursku, na Maltě, v Holandsku, Rumunsku a Španělsku. Jejich komerčně nejúspěšnější track "Mind Craft Glasses" zahrál Marco Carola na festivalech a v klubech po celém světě. Willers Brothers minulý rok předskakovali Jamie Jonesovi v Tobacco Dock London. Willers Brothers založili s berlínskou DJkou a producentkou Cinthie nový label WE_R HOUSE, na kterém jim příští měsíc vychází jejich druhé solo EP.

Willers Brothers

"Techno floor" bude pod taktovkou šéfa Republic Artists Records Thomase Tesly. Mezi známé londýnské kluby, kde Tesla hrál a momentálně hraje, patří The Egg, Steelyard, MoS, Fire, Corsica Studios, Lightbox nebo Jamm Brixton. Mezi další respektované kluby, kde Thomas hrál, patří berlínský Tresor, Magdalena, Suicide Circus, Golden Gate a Amnesia na Ibize. Jeho produkci najdete na labelech Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo na již zmíněném labelu Republic Artists.


O support na "House floor" se postará Lucas Hulan, Kirill Astra (Wildt/Tamdem) a Mark Dale z Vídně. "Techno floor" otevře Da Moon a uzavře slovenský DJ Majki, který je častým hostem RA akcí v Londýně.

Poslední únorová sobota v Chapeau Rouge patří londýnskému kolektivu a labelu Republic Artists. Join the troops!

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016