PARTYINFO

 

BALATON SOUND 2019

Datum konání:
03.07.2019 - 07.07.2019
Místo konání:
zahraničí
DJs:
Armin van Buuren, Deorro, Desiigner, Snake, Don Diablo, Dubfire, Future, G-Eazy, Gryffin, Hernan Cattaneo, Jauz, Jay Pryor, Killy, KSHMR, MadeinTYO, Marshmello, Martin Jensen, Nervo, Nicky Romero, Paul Kalkbrenner, Sofi Tukker, Sunnery James & Ryan Marciano, Tchami x Malaa, The Chainsmokers, Tiesto, Timmy Trumpet, Valentino Khan, Vinai, Will Sparks, Youngr, YXNG BANE
Elrow: Paul Kalkbrenner, Jamie Jones, Camelphat, Claptone, Nic Fanciulli, Monika Kruse, Nick Curly, Andrea Oliva, Chelina Manuhutu, DJ W!LD, Detlef, Wade
The Club stage: The Martinez Brothers, Dubfire, Egbert, Deborah De Luca, Marco Carola, Matador, Nusha, Hernan Cattaneo, Alle Farben, Eelke Kleijn

Live:
Buddy, Denzel Curry, J Balvin, Jess Glynne, Missio, Rudimental, Sam Feldt, Sawetie, Sean Paul, Ski Mask The Slump God
Info:
http://www.balatonsound.com...
 
 
Festival Balaton Sound zítra zdražuje vstupenky
Balaton Sound bohatší o dalších 15 položek

Beach festival Balaton Sound rozšiřuje seznam hvězd o jména Sean Paul, KSHMR, Desiigner, Denzel Curry a řadu dalších nejen z EDM, ale i z hip-hop scény. O patnáct položek vzroste program festivalu, kterému vévodí Armin van Buuren, Marshmello, Tiesto, Jess Glynne, The Chainsmokers, G-Eazy a DJ Snake.

 

Balaton Sound trvá pět dní na pláži maďarského jezera Balaton u vesnice Zamárdi. Festival nabízí non-stop trvající letní party, ke které se letos připojí také jamajská superstar Sean Paul. Autor řady hitů z minulosti aktuálně na novém singlu "Boasty" spolupracoval se jmény jako Stefflon Don, Wiley a Idris Elba.

Sean Paul


V sobotu 6. července rozproudí Balaton Sound britský multitalent Youngr. Ten při svých vystoupeních používá více než 10 nástrojů a díky nim tvoří veškerou hudbu živě. Na programu je i dvakrát platinový umělec MadeinTYO s albem "Sincerely, TOKYO" vydaným v roce 2018 a americký rapper Desiigner, autor singlu "Panda", který se na Spotify pyšní téměř 800 miliony přehrání.

KSHMR


Závěrečný den bude patřit globální superstar KSHMR. Tento DJ z Kalifornie spolupracoval snad s každým od Waka Flocka, Kylie až po DJ Tiësto, což je mimo jiné jeden z letošních headlinerů festivalu Balaton Sound. Program obohatí americký producent a DJ Valentino Khan, známý díky singlu "Deep Down Low" a pro svoji spolupráci s umělci jako Skrillex nebo Steve Aoki. Dorazí i floridský rapper Ski Mask The Slump God, kterého proslavila kolaborace s loni zesnulým hip-hoperem XXXTENTACION.

Balaton Sound


Fanoušci se mohou těšit na americkou hip-hopovou star, rapperku Saweetie. Ta o sobě dala vědět skladbami "ICY GRL" a "Up Now" ve spolupráci s G-Eazy. Její vystoupení nastartuje ve čtvrtek 4. července divoký festivalový víkend, během kterého se představí holandský DJ Sam Feldt a rapper Denzel Curry, známý pro svůj hit "Ultimate". Dále vystoupí rapper, zpěvák a tanečník Buddy a také elektronické alternativní duo Missio.

Letošní line-up vypadá jako jeden z nejlepších v historii festivalu a v nadcházejících týdnech nás čekají další jména. K dispozici jsou pětidenní (od 225,- euro), čtyřdenní (od 199,- euro) a třídenní (od 179,- euro) permanentky. Denní vstupenky začínají na ceně od 68,- euro.

Aftermovie:   
Seznam doposud oznámených jmen (abecedně):

Armin van Buuren, Buddy, Denzel Curry, Deorro, Desiigner, Snake, Don Diablo, Dubfire, Future, G-Eazy, Gryffin, Hernan Cattaneo, Jauz, Jay Pryor, J Balvin, Jess Glynne, Killy, KSHMR, MadeinTYO, Marshmello, Martin Jensen, Missio, Nervo, Nicky Romero, Paul Kalkbrenner, Rudimental, Sam Feldt, Sawetie, Sean Paul, Ski Mask The Slump God, Sofi Tukker, Sunnery James & Ryan Marciano, Tchami x Malaa, The Chainsmokers, Tiesto, Timmy Trumpet, Valentino Khan, Vinai, Will Sparks, Youngr, YXNG BANE

Web

Vstupenky

Official Facebook

Official Instagram

 
Známe dalších 14 jmen festivalu Balaton Sound

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016