PARTYINFO

 

MÁCHÁČ FOREVER 2021

Datum konání:
20.08.2021 - 21.08.2021
Místo konání:
Doksy - pláž Klůček
DJs:
pátek: Thomas Gold, Tom Staar, Brian, David Novacek, Enrico, Matamar, Richard Reynolds, Sedliv, SNBM, TiGi, Victor Tellagio
sobota: Drumcomplex, Dosem, Simina Grigoriu, Chris Sadler, Dominik Gehringer, Džejár, Golpe, Lucca, Lumiere, Michael C, Subgate, Tokátko, Tomas Sinn
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 18:00, vstup: předprodej GoOut: I. vlna: 650,- Kč, II. vlna: 850,- Kč (po vyprodání první vlny)

 
 
Praktické informace pro návštěvníky Mácháč Forever 2021 Mácháč Forever 2021 přichází s novinkami
Mácháč Forever 2021 představuje sobotní hvězdy

Největší taneční open air festival odstartuje již za pár týdnů, takže je nejvyšší čas si představit také to hlavní ze sobotního programu. Oproti pátku, kde bude převládat zejména electro house v čele s Thomasem Goldem a Tom Staarem, dočkají se v sobotu všichni ti, které baví techno a tech house. K Máchovu jezeru totiž zamíří 21. srpna hned tři zahraniční umělci: ikona německé techno scény Drumcomplex, španělská hvězda labelu Anjunadeep Dosem a berlínská dýdžejka a producentka Simina Grigoriu. Zbytek programu, který začne po 18:00 a potrvá až do rána, vyplní přední domácí DJs: Chris Sadler, Dominik Gehringer, Džejár, Golpe, Lucca, Lumiere, Michael C, Subgate, Tokátko a Tomas Sinn.

 

Drumcomplex

Respektovaná osobnost německé techno scény přijede představit své aktuální album "The Story Of Now", ale určitě dojde i na nějaké to ohlédnutí zpátky, vždyť u kormidla je už od roku 1992 a Carl Cox, Laurent Garnier nebo Sven Väth jsou jeho blízcí přátelé, na které nedá dopustit ani hudebně.
Dosem

Španělský producent Dosem bude tím, kdo vám naservíruje úžasné house melodie při západu slunce. Jeho poslední album "Dream Decoder" velmi příjemně překvapilo a ukázalo i jeho klidnou hudební stránku, ke které se nechal inspirovat vlastními sny. O rychlejší tempo se ale bát nemusíte. Jeho sety skvěle gradují a po západu slunce už uslyšíte také odpovídající BPM.
Simina Grigoriu

Paul Kalkbrenner se k nám podívá sice až za rok, ale jeho drahá polovička vystoupí na Mácháči už letos! Z Kanady se do Berlína přestěhovala v roce 2008 a o dalším směru dýdžejské kariéry tak bylo rozhodnuto. I přes aktuální trendy najdete v jejích setech vlivy těch, kteří ji k taneční hudbě přivedli - Jeff Mills, Juan Atkins, Derrick May, The Prodigy nebo Chemical Brothers.
Vstupenky je možné zakoupit v síti GoOut.
Více informací najdete na www.machac.cz.

 
Thomas Gold a Tom Staar na Mácháč Forever 2021 Mácháč Forever se letos v srpnu uskuteční

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016