PARTYINFO

 

BALATON SOUND

Datum konání:
29.06.2022 - 02.07.2022
Místo konání:
zahraničí
DJs:
Archie Hamilton, Analog Balaton, Alesso, Alok, Bastian Bux, Becky Hill, Blastoyz, Candyman, Carnage, Chris Liebing, Chuck & Perge, Cloonee, Collective Machine, Danny Tenaglia, Deborah De Luca, De La Swing, Denes Toth, Dimitri Vegas & Like Mike, Dillon Francis, DJ Pola, Episode1, FISHER, Franky Rizardo, HOT X, Hernan Cattaneo b2b Nick Warren, Jamie Jones and Joseph Capriati, Jaffa Surfa & Garay, James Cole, Jonas Blue, Julian Jeweil, Ilario Alicante, Imanbek, Loco Dice, Lost Frequencies, Marc Maya, Martin Garrix, Marshmello, Malaa, Mateo & Spirit, Meduza, Metha, Miss Monique, Moksi, Nastia, Nervo, Nick Curly, Nusha, Paul Van Dyk, Pan-Pot, Poli, Raul Young, Richie Hawtin, Rizkid, Robin Schulz, Sabee, Secret Factory, SanFranciscoBeat, Sikdope, Shabaam, Space 92, Sven Väth, Svetec, Timmy Trumpet, Tini Gessler, Toni Varga, Vini Vici, Viviana Casanova, Yellow Claw
Live:
Ben Böhmer, Giolí & Assia, Giorgia Angiuli, HVOB, Modestep, Monolink, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld
Info:
http://www.balatonsound.com...
Popis:

předprodej: čtyřdenní vstupenka 210,- €, třídenní vstupenka 185,- €, denní vstupenka 65,- €

 
 
Balaton Sound zahájil letní festivalovou sezonu

Čtyři dny naplněné sluncem a hudbou připravil pro své návštěvníky letošní ročník festivalu Balaton Sound. U jezera Balaton se sešlo přes 180 DJů a hudebníků, v jejichž čele stáli světové hvězdy Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike, Marshmello, Richie Hawtin nebo Paul Kalkbrenner a mnoho dalších!

 

Den 1 | středa 29. června

Úvodní den festivalu patřil nejzajímavějším hlasům současné taneční hudby. Britská senzace Becky Hill se svými chytlavými hity v kombinaci s drum´n´bassovým doprovodem zahájila festival na vysoké úrovni. Lost Frenquencies představil silný set, v němž neopomněl své největší hity "Where Are You Now" a "Are You With Me". Program hlavní stage pak uzavřel holandský DJ a producent Martin Garrix, který ohromil dav fanoušků velkolepou a podmanivou audiovizální show.

Balaton Sound


Den 2 | čtvrtek 30. června

Dimitri Vegas & Like Mike zahráli nakažlivý a výborně vygradovaný koncert, kterým roztančili několikatisícový dav a připravili ho na další noční vystoupení. Zastřešená Dreher Arena naservírovala intenzivní sety DJs What so Not nebo Malaa a energií napumpovaný koncert britského dubstep projektu Modestep. Ať už jste zachytili západ, nebo východ slunce, festival obklopoval všechny návštěvníky po celou dobu skvělou hudbou a dobrou energií.

Balaton Sound


Den 3 | pátek 1. července

Sobotní line-up uchvátil australský party DJ Timmy Trumpet, který roztančil snad celý festivalový dav a připravil ho na další výborná vystoupení. Prvním z nich byl Marshmello, jenž zahrál své hity "Happier", "Numb" nebo "Friends". Ani vítr, který přišel v nočních hodinách, pak nemohl zastavit vystoupení Meduzy. Jeho velmi očekávaný set v pozdních večerních hodinách roztančil celou Elrow at Coca-Cola Stage. Ženské DJ duo Nervo se zase postaralo o nejlepší set pódia Radia 1.

Balaton Sound


Den 4 | sobota 2. července

Poslední den festivalu otevřel na hlavním pódiu DJ Robin Schulz svými sluncem protkanými hymnami včetně největšího hitu "Waves". Když se pak slunce začalo schovávat za obzor jezera, padesátitisícový dav přivítal na hlavní stage posledního headlinera festivalu, švédského house DJe, Alessa. Německý král trance a techna Paul Van Dyk v Dreher Areně odehrál jeden z nejlepších setů festivalu a pak přenechal místo techno legendě Richiemu Hawtinovi, který k balatonské pláži přivezl chicagskou druhou vlnu techna. S blížícím se východem slunce se posledního festivalového setu ujala rumunská techno DJka Nusha a doprovodila festival ke svému závěru.

Balaton Sound

Elrow at Coca-Cola Stage na Balaton Sound 2022

Atmosféru festivalu po celou dobu dotvářely čisté pláže s jemným pískem, které si mohl vychutnat každý návštěvník. Pobyt v areálu pak ozvláštňovaly pouliční divadelní soubory z celé Evropy svými představeními. Areálem se procházela srbská Mirror Crew, skupina pouličních žonglérů a akrobatů oblečená v zrcadlových kostýmech nebo italský Bubble on Circus.

Balaton Sound


Exkluzivní zážitky nabídly tři unikátní VIP zóny – Las Vegas Casino, které nabízelo skvělý výhled na hlavní stage, restaurace, bary, stoly s ruletou a jedinečné noční party. The VIP nabízelo klidnou atmosféru u vod Balatonu s  baldachýny, lehátky, obrovským venkovním bazénem, koktejlovým barem a plážovými párty s místními DJs. V neposlední řadě festival nabídl Safari Lodge, která byla umístěna mezi Viper presents B stage a Elrow at Coca-Cola Stage. Z ní si mohli návštěvníci užít skvělé výhledy na obě pódia, exkluzivní bary a výzdobu plnou exotických rostlin.

Balaton Sound


Jedinečný zážitek pro návštěvníky připravili scénografové z Elrow. Na festivalu nebylo více kreativně uchopené místo. Stage byla zahalena do podmořské tematiky a společně se skvělými house a techno sety Jamieho Jonese nebo Fishera, vytvořila unikátní prostor, který bylo těžké opouštět. Doplněna konfetami, třpytkami a loutkami v nadživotní velikosti byla jedním z nejúchvatnějších míst na festivalu.

Pro více informací navštivte www.balatonsound.com/cz/.

foto: archiv

 
5 tipů proč vyrazit na Balaton Sound Balaton Sound oznámil druhou vlnu hlavních hvězd Balaton Sound nabízí nejlevnější vstupenky

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016