PARTYINFO

 

LET IT ROLL PRESENTS: THE RENEGADE FESTIVAL 2022

Datum konání:
19.08.2022 - 20.08.2022
Místo konání:
Mlékojedy - Beach park
DJs:
Audio, Blooom, Calyx & Teebee, Krakota, Luude, Pola & Bryson, René Lavice, Riya, State of Mind, The Prototypes, The Upbeats, Drawn Moon, L Plus, Matzet, Ripple, Aragog, B-Daak, Basstien, Bea, Bifidus Aktif, Blofeld, Deadly Viperz (Akira & Anakin), Fallen Gemini, Friex, Gesiman, Gr1nd3r & Madway, Halbax, Hellsmith, Lee Meow, Magická, Mustaffa & Sherrif, N:Force, Pe:Te, Schooler, Seekraze & Tao Maffa, Skullkid, Snookey, Thiew, Upfockerz, Volume Plus
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 13:00, vstup: předprodej www.letitroll.cz 1.500,- (oba dny), 950,- Kč (jeden den) 

 
 
Oslavy dvacetin Let It Rollu pokračují v Mlékojedech

Let It Roll 2022 sotva skončil, za necelé 2 týdny se už ale chystá další festival pod hlavičkou značky, která v letošním roce slaví 20. výročí své existence. V pátek 19. a v sobotu 20. srpna proběhne v Beach Parku Mlékojedy 3. ročník Let It Roll presents The Renegade Festival.

 

Letošní ročník festivalu nabídne zatím nejnabitější lineup, jemuž vévodí především jména, která se letos neobjevila na milovickém letišti. Fanoušky neurofunku potěší přítomnost žánrových legend, jako jsou Audio, State Of Mind nebo The Upbeats, milovníci euforických melodií si vychutnají jména jako Luude, The Prototypes nebo Blooom. Posledně jmenovaný holandský producent vystoupí na české půdě vůbec poprvé. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci letních melodií, které jim naservírují Pola & Bryson nebo Riya, a přehlídkou prvotřídního DJského umění pak budou sety, které odehrají Calyx & TeeBee, Krakota či René LaVice. Chybět nebudou ani přední čeští i slovenští producenti a DJs v čele s Drawn Moon, L Plus, Matzet a Ripple.

LIR


Tato akce vznikla v roce 2020 jako reakce na aktuální dění. Pandemická situace nedovolovala pořádání hromadných akcí v rozsahu, na který byli jak organizátoři, tak fanoušci Let It Roll zvyklí. Pořadatelé se však nechtěli vzdát a nechat drum & bassové fanoušky bez letního festivalu. Do jejich hledáčku se tak dostala oblíbená lokace nedaleko Prahy, ve které se pravidelně každé léto koná několik hudebních akcí.

LIR


Oproti obřímu letišti, které navštěvující desetitisíce fanoušků, skýtá bar na pláži u vody intimnější atmosféru, díky které mají návštěvníci šanci přijít do bližšího kontaktu se všemi vystupujícími. Návštěvníci festivalu ocení také možnost se v rámci festivalového areálu vykoupat, a v případě horkého počasí i přírodní stín, který areálu přilehlý lesík nabízí. Samozřejmostí je také pestrý výběr dobrého jídla a pití, možnost si přes den zahrát třeba plážový volejbal nebo se zúčastnit některé z denních aktivit. Nebyl by to však Let It Roll, kdyby nenabídl návštěvníkům něco navíc. Venkovní prostor areálu, který za normálních okolností plní funkci pro sportovní volnočasové aktivity, se v průběhu konání akce mění na velké designové podium, které si nezadá s pompézními scénami milovického festivalu. Letos poprvé pak původního průvodce, robota Renegade, vystřídá zbrusu nová dekorace vesmírné cestovatelky Eve, která si jen pár dní zpět odbyla celosvětovou premiéru na festivalu Let It Roll 2022.

LIR


Vstupenky na festival jsou v prodeji na webových stránkách www.letitroll.cz.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016