PARTYINFO

 

MAUSHAUS VOL. 2

Datum konání:
14.10.2022 - 15.10.2022
Místo konání:
Brno - Fléda
DJs:
Tommy Four Seven (UK-DE), Colin Benders (NL), Anthony Parasole (US), Olivia (PL), Akkamiau (CZ-DE), Ana Mi, Ban Jarnet, Brigitte Noir b2b Andrea Dare, Kosmic Skaut, Lt.Dan (Tel Aviv), Marie Pravda, Psj
Live:
CYRK (DE), Prozac
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 22:00, vstup: předprodej: GoOut.net

 
 
Techno festival Maushaus uvede hvězdy underground scény

Klubová noc Maushaus se vrací 14. a 15. října do Brna. Druhý ročník unikátního techno festivalu se odehraje v klubu Fléda, ale premiérově i v jeho podzemí. Akce představí kromě nového hudebního prostoru také koncept "Dark Room" se speciálním zvukovým designem. Na Moravu zavítají špičky současného tanečního undergroundu jako Tommy Four Seven (UK), Colin Benders (NL), Olivia (PL) nebo Anthony Parasole (US).

 

Druhý ročník klubové noci Maushaus se nově odehraje ve dvou dnech 14. a 15. října na celkem třech scénách. Akci bude hostit kromě Flédy i čerstvě zpřístupněný sklepní prostor pod klubem. Fanoušci se tak mohou těšit na ještě intenzivnější kontakt s undergroundovou taneční scénou. "Nové prostory dávají festivalu možnost dalšího zpestření programové nabídky. Do budoucna pak budou sloužit jako svébytný hudební klub," vysvětluje dramaturgyně Flédy Marie Butula Cichá.

Anthony Parasole
Program Maushausu se pro druhý ročník výrazně rozrostl. Platí to jak žánrově, tak i počtem účinkujících. Festival představí celkem patnáct zástupců euro-americké scény, kteří jinak vystupují v Česku zřídka. Reprezentují rozmanité spektrum současné techno scény, od těch jemnějších, hravých až po explozivní taneční polohy. V pátek do Brna zavítá třeba hvězdný britský producent Tommy Four Seven. V Berlíně usazený zakladatel uznávaného labelu 47 proslul jako experimentátor s tím, kam až je možné zajít v tvrdosti techno setů. Zároveň platí za jednu z nejvýraznějších hvězd aktuální DJské generace.

CYRK
Jedinečný zážitek v pátečním programu slibuje také holandský modulární samorost Colin Benders. Jeho živá vystoupení postavená na široké paletě analogových syntezátorů představují nezaměnitelnou podívanou. Respektovaného brooklynského producenta Anthonyho Parasoleho (US) zase charakterizují výrazně rytmizované, perkusivní sety. Techno na pomezí rozličných žánrových vlivů reprezentuje DJka spojená s polským festivalem Unsound, Olivia (PL). Platí to ale i pro oblíbené berlínské duo CYRK (DE) a jejich hravou live show.

Tommy For Seven
Sobotní program nabízí prostor pro jedinečnou taneční kontemplaci. Maushaus uvede v premiéře neotřelý koncept "Dark Room". Hlavní sál Flédy pohltí tma protkaná speciálním zvukovým designem. Celá noc se ponese pod taktovkou domácích stálic Psj, Marie Pravda a Kosmic Skaut. Jako host ale vystoupí i telavivský Lt.Dan. V prodeji jsou dvoudenní vstupenky za 490,- Kč. Lístky pouze na sobotu budou k dispozici u vstupu za 200,- Kč.

Maushaus funguje i díky podpoře Ministerstva kultury ČR a Jihomoravského kraje. Aktivity klubu Fléda podporuje Statutární město Brno.

Maushaus


Účinkující MAUSHAUS vol.2:

Pátek:

• Tommy Four Seven (UK-DE)
• Colin Benders live (NL)
• Anthony Parasole (US)
• Olivia (PL)
• CYRK live (DE)
• Akkamiau (CZ-DE)
• Ana Mi
• Prozac live
• Brigitte Noir b2b Andrea Dare
• Ban Jarnet

Sobota "Dark Room":

• Kosmic Skaut
• Lt.Dan (Tel-Aviv)
• Marie Pravda
• Psj

Ukázky:

Tommy Four Seven – "Boiler Room x Kompass"
Colin Benders (live) – "Stone Techno X Zollverein"
Anthony Parasole – "Boiler Room x Dekmantel Festival DJ Set"
Olivia – "Boiler Room Krakow"
CYRK – "Live at HÖR"

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016