PARTYINFO

 

ELDERBROOK

Datum konání:
22.05.2023 - pondělí
Místo konání:
Praha - Roxy
Live:
Elderbrook
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 21:00, vstup: předprodej fource.cz, GoOut, Ticketmaster 620,- Kč + poplatky

 
 
Elderbrook udělá z parketu Roxy nejkrásnější místo na světě

Elderbrook je hitmaker, jakého je radost sledovat. S každým novým trackem se posouvá dopředu, s každým dalším koncertem je o kus dál i síla jeho už tak vyhlášených živých vystoupení. Všechny jeho pražské koncerty se vyprodaly, naposledy loni v MeetFactory. Teď se Elderbrook vrací, své nové album "Little Love" představí v klubu Roxy 22. května 2023. Vstupenky za 620,- Kč budou v prodeji od 27. ledna 2023 na fource.cz a portálech GoOut a Ticketmaster.

 

Má za sebou turné s Jungle anebo Rüfüs Du Sol, spolupráce se jmény jako Camelphat, Diplo, Bob Moses a Rudimental. V prvé řadě je ale osobitým hitmakerem, jehož písničky pokořily metu více než miliardy a půl streamů. Výčet jeho úspěchů by mohl snadno pokračovat: od nominace na Grammy, po hity, jako byla průlomová "Cola", anebo "Numb". A přestože jsou jeho písničky "bangery", které strhnou na první dobrou, daří se Elderbrookovi vyjadřovat i k tématům, která pálí mnohé z nás. Identita, duševní zdraví – a v poslední době taky rodičovství.


"There's something 'bout you / That keeps picking me up when I'm low," zpívá Elderbrook v hitu "Something About You", který by se díky své chytlavosti dal poslouchat donekonečna. A právě přímočará sdělení, která mohou být stejně tak osobní jako univerzální, jsou jedním z faktorů, proč Elderbrookovi naslouchá tolik z lidí po celém světě. Na turné teď vyrazí s albem "Little Love", nástupcem ceněného debutu "Why Do We Shake in the Cold?". Vřelé vokály, chytlavé rytmy – i jako dvojnásobný otec je to pořád starý známý Elderbrook, který umí roztančit vyprodané kluby.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016