PARTYINFO

 

ELECTRIC UNIVERSE

Datum konání:
24.11.2023 - pátek
Místo konání:
Praha - O2 Arena
DJs:
Fritz Kalkbrenner, Jerome Isma-ae, Bohmerwald
Live:
Agents Of Time, Karel Havlíček + Stro.My Ensemble
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 21:00, vstup: předprodej: www.electricuniverse.cz, Ticketmaster a Ticketportal 

 
 
Electric Universe přivede do O2 universa hvězdné hosty
Agents of Time posilují hvězdný lineup Electric Universe

Blížící se audiovizuální show Electric Universe, která se uskuteční 24. listopadu 2023 od 21:00 hodin v pražském O2 universu, odtajňuje další novinky z nabitého programu akce. Vyjma dříve ohlášených interpretů v čele s Karlem Havlíčkem, který vystoupí společně se symfonickým orchestrem Stro.My Ensemble, který čítá až 80 hudebníků a sboristů, a hvězdami elektronické scény jako Fritz Kalkbrenner či Jerome Isma-ae, přichází promotér akce s dalším zvučným jménem světové taneční scény – italským duem Agents of Time.

 

Agents of Time je italský hudební projekt, který tvoří Andrea Di Ceglie a Luigi Tutolo, uznávaní producenti a DJové, vyznavači živých vystoupení a mistři studiového zvuku. Jejich živé sety jsou hardwarovou a improvizační performancí, ve které se mísí house, techno a acid, což je jádrem jejich současné tvorby. Současně jsou jejich show doplněna dechberoucími videoprojekcemi vytvořenými přímo na míru jejich hudbě. Vydali tracky na několika předních labelech a jsou celosvětově vyhledávanými elektronickými interprety, kteří hostí ty největší elektronické akce, např. letošní Tomorrowland v Belgii, Exit v Srbsku, nebo světové turné projektu Afterlife, jehož jsou pravidelnými hosty po boku jejich přátel Tale Of Us. Českou republiku navštíví vůbec poprvé, a jejich vystoupení bude energickým vrcholem noci Electric Universe, kdy se kromě jejich strhujícího setu můžeme těšit i na velkoformátové 3D projekce na obří LED stěně.

 

Kromě kvalitních hudebních zážitků čeká na návštěvníky O2 universa strhující vizuální produkce postavená na 120 m2 velké panoramatické LED obrazovce v dosahujícím 4K rozlišení. Chybět nebudou na míru vytvořené vizuální projekce, programovaná světelná show a další technologické a interaktivní 3D prvky, které dohromady provedou účastníky jiným časoprostorem. Na vizuálním obsahu show participuje i Maxim Havlíček, mezinárodně uznávaný výtvarný umělec, bratr Karla Havlíčka.

Agents of Time


Pro nejnáročnější návštěvníky je nově připravena gala večeře v restauraci, která je součástí VIP prostor O2 universa. Servírovat se bude tříchodové menu, pod taktovkou Českého národního týmu kuchařů, který bude s tímto menu reprezentovat ČR na kuchařské Olympiádě ve Stuttgartu. Speciální menu, které kombinuje tradiční českou gastronomii v moderním pojetí a neotřelými postupy. Součástí zážitkového programu bude shlédnutí generální zkoušky Karla Havlíčka se symfonickým orchestrem Stro.My Ensemble, a po skončení večeře bude pro hosty připravena luxusní VIP terasa s neomezenou konzumací.

Prostor restaurace bude během večera sloužit jako odpočinková lounge pro všechny hosty se vstupenkou do VIP patra.

Vstupenky jsou nadále k dispozici ve dvou kategoriích (základní "Regular Space Flight ticket" vstupné od 1.490,- Kč a "Premium Flight Space Ticket" vstupenky za 2.990,- Kč s VIP službami) v sítích Ticketmaster a Ticketportal. I nadále platí promo akce při jednorázovém nákupu dvou vstupenek za cenu 1.250,- Kč/kus. Více informací o akci je připraveno na webových stránkách www.electricuniverse.cz.


O účinkujících:

Fritz Kalkbrenner je německý hudebník, zpěvák a producent, který se specializuje na elektronickou hudbu. Je mladším bratrem slavného DJe a producenta Paula Kalkbrennera, s nímž nahrál singl "Sky and Sand", který se stal následně mezinárodním hitem. Jeho hudba kombinuje prvky žánrů House, Techno a Pop, přičemž jeho vokály jsou často výraznou součástí jeho skladeb. Fritz Kalkbrenner je známý svými energickými živými vystoupeními a jeho tvorba je oblíbená jak mezi fanoušky elektronické hudby, tak i širší veřejností.

Jerome Isma-ae je renomovaný německý hudební producent a DJ, řadí se mezi přední tvůrce progressive trance a progressive house žánru. Jeho jedinečný hudební styl kombinuje melodické prvky s energickým rytmem, čímž oslovuje širokou fanouškovskou základnu po celém světě. Jeho skladby jsou pravidelně zařazovány do žebříčků nejlepších elektronických hitů a podporovány předními DJs a producenty. Jerome Isma-ae spolupracoval s předními hudebními vydavatelstvími, včetně Armada Music a Anjunabeats a jeho tvorba je často zahrnována do kompilací a rádiových show.

Karel Havlíček je úspěšný hudební skladatel a producent, jehož rozsáhlé portfolio zahrnuje originální hudbu k filmům, seriálům, reklamám či muzikálům. Jeho skladby zazněly například v americkém filmu Lion Ark, úspěšném hororu Ghoul Petra Jákla ml. nebo seriálu Terapie či Mamon, které pocházejí z originální produkce HBO Europe. Předtím, než se stal hudebníkem na volné noze, autorem písňových textů a producentem, hrál a skládal v kapele Southpaw. Po mnoha letech v Los Angeles v současné chvíli působí ve svých Kabelovna Studios v Praze. Vzhledem k jeho letitým zkušenostem v oblasti zvukové a hudební kompozice se brzy stal jedním z nejžádanějších hudebních skladatelů v Evropě a USA. Debutové album "Spoken" je osobním vyjádřením jeho životních zkušeností, mistrným ovládáním klavíru a dalších nástrojů. Karel Havlíček je znám pro svou inovativní tvorbu a progresivní přístup k hudbě, který si získal uznání jak u kritiků, tak u posluchačů po celém světě. Právě jeho univerzálnost slibuje dokonalý zážitek nejen v rámci klasické části, ale i elektronického setu, obojí s doprovodem symfonického orchestru Stro.My Ensemble.

Stro.My Ensemble je hudební těleso založené na inovativním přístupu k hudbě a pohlcujících živých vystoupení, které často zahrnují vizuální a performativní prvky. Skupina se zaměřuje na experimentální hudbu a propojuje různé žánry a hudební styly. Tvorba je charakteristická kombinací akustických nástrojů a elektronických prvků, čímž vytváří unikátní zvukovou kulisu. Stro.My Ensemble se pravidelně představuje na festivalových scénách a je uznávána doma i v zahraničí jako inovativní síla v oblasti experimentální hudby.

Böhmerwald je talentovaný pražský DJ, kromě svých klubových vystoupení je rezidentním DJem na akcích Katarze, které jsou v Praze známé svými unikátními místy a kombinací elektronické hudby a umění. Tyto akce také sám pořádá. Jeho styl kombinuje rytmy elektroniky a energických vibračních prvků UK Breakbeatu, které se krásně spojují s futuristickými zvuky synth techna. Böhmerwald se postará o závěrečný set, kterým celou akci ukončí.

web

Instagram

 
Premiéra unikátního konceptu Electric Universe v listopadu

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Report z párty Electric Universe od sody
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016