PARTYINFO

 

ELECTRIC UNIVERSE

Datum konání:
24.11.2023 - pátek
Místo konání:
Praha - O2 Arena
DJs:
Fritz Kalkbrenner, Jerome Isma-ae, Bohmerwald
Live:
Agents Of Time, Karel Havlíček + Stro.My Ensemble
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 21:00, vstup: předprodej: www.electricuniverse.cz, Ticketmaster a Ticketportal 

 
 
Electric Universe přivede do O2 universa hvězdné hosty

Velkolepá hudební a audiovizuální show Electric Universe 24. listopadu od 21:00 v pražském O2 universu nabídne nabitý program propojující klasickou a elektronickou hudbu. Lineup září hvězdnými jmény v čele s Karlem Havlíčkem. Úspěšný hudební skladatel a producent je mimo své mnohé další aktivity jedním z nejžádanějších autorů filmové hudby. Aktuálně jeho hudba provází nové filmy režiséra Tomáše Mašína Němá tajemství a Bratři. Na Electric Universe Karel Havlíček zahraje společně se symfonickým orchestrem Stro.My Ensemble, který čítá až 80 hudebníků a sboristů. Dalšími exkluzivními hosty jsou Fritz Kalkbrenner, Agents of Time a Jerome Isma-ae.

 

Kromě mimořádných hudebních zážitků čeká na návštěvníky O2 universa strhující vizuální produkce postavená na 120 m2 velké panoramatické LED obrazovce dosahující 4K rozlišení. Chybět nebudou na míru vytvořené vizuální projekce, programovaná světelná show a další technologické a interaktivní 3D prvky, které dohromady provedou účastníky jiným časoprostorem. Na vizuálním obsahu show participuje i Maxim Havlíček, mezinárodně uznávaný výtvarný umělec, bratr Karla Havlíčka.

Vstupenky jsou nadále k dispozici ve dvou kategoriích (základní "Regular Space Flight ticket" vstupné od 1.490,- Kč a "Premium Flight Space Ticket" vstupenky za 2.990,- Kč s VIP službami) v sítích Ticketmaster a Ticketportal. I nadále platí promo akce při jednorázovém nákupu dvou vstupenek za cenu 1.250,- Kč/kus. Více informací o akci je připraveno na webových stránkách.


O účinkujících:

Agents of Time je italský hudební projekt, který tvoří Andrea Di Ceglie a Luigi Tutolo, uznávaní producenti a DJové, vyznavači živých vystoupení a mistři studiového zvuku. Jejich živé sety jsou hardwarovou a improvizační performancí, ve které se mísí house, techno a acid, což je jádrem jejich současné tvorby. Současně jsou jejich show doplněna strhujícími videoprojekcemi vytvořenými přímo na míru jejich hudbě. Vydali tracky na několika předních labelech a jsou celosvětově vyhledávanými elektronickými interprety, kteří hostí ty největší elektronické akce, např. letošní Tomorrowland v Belgii, Exit v Srbsku nebo světové turné projektu Afterlife, jehož jsou pravidelnými hosty po boku svých přátel Tale Of Us. Českou republiku navštíví vůbec poprvé a jejich vystoupení bude energickým vrcholem noci Electric Universe.


Fritz Kalkbrenner
je německý hudebník, zpěvák a producent, který se specializuje na elektronickou hudbu. Je mladším bratrem slavného DJe a producenta Paula Kalkbrennera, s nímž nahrál singl "Sky and Sand", který se stal následně mezinárodním hitem. Jeho hudba kombinuje prvky house, techno a popu, přičemž jeho vokály jsou často výraznou součástí jeho skladeb. Fritz Kalkbrenner je známý svými energickými živými vystoupeními a jeho tvorba je oblíbená jak mezi fanoušky elektronické hudby, tak i širší veřejností.

Fritz Kalkbrenner


Jarome Isma-ae
je renomovaný německý hudební producent a DJ, řadí se mezi přední tvůrce progressive trance a progressive house žánru. Jeho jedinečný hudební styl kombinuje melodické prvky s energickým rytmem, čímž oslovuje širokou fanouškovskou základnu po celém světě. Jeho skladby jsou pravidelně zařazovány do žebříčků nejlepších elektronických hitů a podporovány předními DJs a producenty. Jarome Isma-ae spolupracoval s předními hudebními vydavatelstvími, včetně Armada Music a Anjunabeats, a jeho tvorba je často zahrnována do kompilací a rádiových show.

Karel Havlíček je úspěšný hudební skladatel a producent, jehož rozsáhlé portfolio zahrnuje originální hudbu k filmům, seriálům, reklamám či muzikálům. Jeho skladby zazněly například v americkém filmu Lion Ark, úspěšném hororu Ghoul Petra Jákla ml. nebo seriálů Terapie či Mamon, které pocházejí z originální produkce HBO Europe. Předtím, než se stal hudebníkem na volné noze, autorem písňových textů a producentem, hrál a skládal v kapele Southpaw. Po mnoha letech v Los Angeles nyní působí ve svých Kabelovna Studios v Praze. Vzhledem k letitým zkušenostem v oblasti zvukové a hudební kompozice se brzy stal jedním z nejžádanějších hudebních skladatelů v Evropě a USA. Debutové album "Spoken" je osobním vyjádřením jeho životních zkušeností, mistrným ovládáním klavíru a dalších nástrojů. Karel Havlíček je znám pro svou inovativní tvorbu a progresivní přístup k hudbě, který si získal uznání jak u kritiků, tak u posluchačů po celém světě. Právě jeho univerzálnost slibuje dokonalý zážitek nejen v rámci klasické části, ale i elektronického setu, obojí s doprovodem symfonického orchestru Stro.My Ensemble.

Karel Havlíček


Stro.My Ensemble
je hudební těleso založené na inovativním přístupu k hudbě a pohlcujících živých vystoupeních, které často zahrnují vizuální a performativní prvky. Skupina se zaměřuje na experimentální hudbu a propojuje různé žánry a hudební styly. Tvorba je charakteristická kombinací akustických nástrojů a elektronických prvků, čímž vytváří unikátní zvukovou kulisu. Stro.My Ensemble se pravidelně představuje na festivalových scénách a jsou uznáváni doma i v zahraničí jako inovativní síla v oblasti experimentální hudby.

Böhmerwald je talentovaný pražský DJ, kromě klubových vystoupení je rezidentním DJem na akcích Katarze, které jsou v Praze známé svými unikátními místy a kombinací elektronické hudby a umění. Tyto akce také sám pořádá. Jeho styl kombinuje rytmy elektroniky a energických vibračních prvků UK Breakbeatu, které se krásně spojují s futuristickými zvuky synth techna. Böhmerwald se postará o závěrečný set, kterým celou akci ukončí.


web

Instagram

 
Agents of Time posilují hvězdný lineup Electric Universe Premiéra unikátního konceptu Electric Universe v listopadu

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Report z párty Electric Universe od sody
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016