PARTYINFO

 

DJ ALLE FARBEN

Datum konání:
02.09.2023 - sobota
Místo konání:
Olomouc - Galerie Šantovka
DJs:
Alle Farben, Ludwig, Andrea Pomeje, MIO x JUNIOR
Popis:

start: 19:00, vstup: předprodej www.SMSticket.cz

 
 
Alle Farben míří do Olomouce

Jeden z nejslavnější DJů mladé generace Alle Farben zahraje v Olomouci. Německý umělec, jehož singly "Supergirl", "Please Tell Rosie" nebo "Little Hollywood" patří mezi nejhranější skladby evropských rádií, vystoupí v sobotu 7. září v areálu u Galerie Šantovka. Od 19:00 mu pódium rozehřejí DJ Ludwig, Andrea Pomeje nebo MIO x JUNIOR.

 

Berlínský rodák, vlastním jménem Frans Zimmer, je zvyklý bavit tisícihlavé publikum. Vždyť svou hvězdnou kariéru zahájil koncertem na bývalém berlínském letišti Tempelhof, kde dostal do varu třicet tisíc lidí. Na kontě má řadu alb a úspěšných singlů a do světa poslal natolik parádní předělávky, že se držely dlouhé měsíce v německých i dalších evropských hitparádách. Spolupracuje s mnoha zpěváky a hudebníky, společný song vydal třeba s Jamesem Bluntem. Získal také různá hudební ocenění. Alle Farben je ve světě DJs skutečnou hvězdou první třídy.

Alle Farben


"Pravděpodobně největším Farbenovým hitem je song "Please Tell Rosie", který válcoval v roce 2015 světovou hudební scénu. Díky tomuto singlu si Farben získal celosvětovou pozornost. Písnička je dodnes jedním z nejoblíbenějších hitů českých rádií," popisuje za organizátory Petr Hlávka. "Společně se zpěvačkou Ilirou nahrál rovněž chytlavý song "Fading", který mnozí znají také díky skvělému klipu. Za 4 roky od uvedení má již téměř 50 miliónů zhlédnutí. Na tuhle píseň se nedá netančit," doplňuje Hlávka s tím, že před galerií Šantovka bude připravený areál s kapacitou deset tisíc diváků. Alle Farben moc dobře ví, jak naladit své publikum. Tím spíš, když se o náladu a atmosféru budou před ním starat už od podvečera další dýdžejové, třeba Andrea Pomeje.

Alle Farben


Symbolické vstupné do areálu párty bude 100,- Kč, celý výtěžek koncertu totiž poputuje na charitativní účely. Peníze pomohou projektu Otevřeme zahradu, jehož cílem je otevřít zahradní areál u hospice na Svatém Kopečku veřejnosti a vytvořit tak prostor pro setkávání i pozitivní terapii.

Vstupenky jsou k dostání zde.

 

foto: Michael Gueth a archiv

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016