PARTYINFO

 

TRICKA TECHNOLOGY 20TH ANNIVERSARY TOUR

Datum konání:
12.10.2023 - čtvrtek
Místo konání:
Praha - Futurum Music Bar
DJs:
A.Skillz & Krafty Kuts
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 20:00, vstup: předprodej: http://futurum.musicbar.cz a GoOut.cz: 1. vlna 490,- Kč + poplatky, 2. vlna 590,- Kč + poplatky

 
 
Krafty Kuts & A.Skillz vyráží na společné turné

Od vydání fenomenální desky "Tricka Technology", kterou mají na svědomí Krafty Kuts a A.Skillz, uplynulo přesně dvacet let a tak se její autoři rozhodli vydat na společné turné plné breakbeatu, funku, hiphopu a elektra. 12. října se zastaví i v Praze a ve Futuru rozjedou tříhodinovou show, během které odehrají jeden společný a dva samostatné sety. Limitovaný počet vstupenek v první vlně je právě v prodeji zde.

 

Album "Tricka Technology" odstartovalo spolupráci, díky které se sešly hvězdy breakbeatové scény, vznikla muzika, která se stala soundtrackem nespočtu parties i klubových nocí a která se jen tak neoposlouchá. Dokazuje to i fakt, že je stále, i po dvaceti letech, velmi populární mezi fanoušky. Dokonce tak, že se na její počest Krafty Kuts a A.Skillz vydávají na společné celosvětové turné.


Naposledy si jejich sety mohli fanoušky užít letos v březnu v Lucerna Music Baru, kde se Krafty představil v rámci projektu King of the Beats. A.Skillz tehdy odehrál jen samostatný set. Ve Futuru v říjnu zahrají společně a navíc pak každý sám. Je na co se těšit, tak dorazte!

FB event

https://futurum.musicbar.cz/

https://www.facebook.com/futurum

https://www.facebook.com/cnfrnc

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016