PARTYINFO

 

BEATS FOR LOVE 2024

Datum konání:
03.07.2024 - 06.07.2024
Místo konání:
Ostrava - Dolní oblast Vítkovic
DJs:
Boris Brejcha, Lost Frequencies, W&W, Ed Rush, Kanine, Friction, Prolix, Dubfire, Dax J, Roger Sanchez, Vandal, Gabriel & Dresden, Nox Vahn, Cristoph, Format:B, Deekline, David Guetta, Chase & Status, Hybrid Minds, Miss K8, Dr. Peacock, Len Faki, Lewis Fautzi, Giuseppe Ottaviani, Eli & Fur, Julian Jordan, Danny Avila, Eric Prydz, Meduza, Andy C, A-Trak, Josh Butler, Hannah Wants, Low Steppa, Jenn Getz & Alfie, Raffa FL, Anden, Enamour, Estiva, Hypaton, M.O.S., Magnificence, Ferry Corsten, Adriana Lopez, Border One, Klaps, Ø [Phase], Eli Brown, D-Block & S-Te-Fan, A Little Sound, Monty, DJ Badjokes, CJ Art, Tim Haze, KPD, Trimtone, Alok, Reinier Zonneveld, Ferreck Dawn, Antoine Clamaran, Dimension, Korolova
Live:
Becky Hill, Fox Stevenson, Maddy V, Gentlemens Club, MC Bellyman
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

vstup: předprodej: www.b4l.cz

 
 
10. výročí Beats for Love slibuje nejlepší program v historii Festival Beats for Love láme rekordy Legendární Eric Prydz poprvé na festivalu v ČR Na Beats for Love zamíří David Guetta Výsledek sbírky festivalu Beats for Love lámal rekordy Festival Beats for Love láká na velká jména taneční hudby
Beats for Love nominován do Top 10 festivalů v Evropě

Festival Beats for Love se umístil mezi deset elitních eventů v kategorii Best Major Festival ankety European Festival Awards za rok 2023. V prvním kole této prestižní soutěže nerozhodoval nikdo jiný než veřejnost, tedy fanoušci a návštěvníci jednotlivých festivalů. Ve druhém kole hlasování konečné pořadí určí odborná porota.

 

Kategorie Best Major Festival je nabitá akcemi s unikátním hudebním obsahem a nezapomenutelnou atmosférou. "Do této kategorie mohou být nominovány jen ty největší a nejkvalitnější festivaly v Evropě. Jednou z podmínek je například to, že minimální denní kapacita areálu nominované akce je 40 tisíc účastníků," přiblížil podmínky ocenění ředitel festivalu Beats for Love, Kamil Rudolf.

Beats for Love


Výsledky soutěže budou vyhlášeny na slavnostním večeru European Festival Awards, který proběhne 17. ledna 2024 v prostorách Kulturního centra v nizozemském městě Groningen. Více informací o ocenění a všechny vítězné festivaly z roku 2022 naleznete zde.

"Doufáme, že ať už tuto kategorii za rok 2023 vyhrajeme či ne, bude následující jubilejní 10. ročník festivalu doopravdy nezapomenutelný. Už teď se na vás těšíme, stejně jako na všechny show a hvězdné interprety, které pro vás chystáme. I umístění v TOP 10 bereme jako velký závazek nejen pro nadcházející rok, ale i do budoucna. Tak nám zatím držte pěsti!" dodal Kamil Rudolf.

Oficiální webová stránka festivalu
Oficiální Facebook stránka festivalu
Oficiální Facebook událost festivalu
Oficiální Instagram profil festivalu

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje

 
Festival Beats for Love bude slavit 10. výročí

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016