PARTYINFO

 

BEATS FOR LOVE 2024

Datum konání:
03.07.2024 - 06.07.2024
Místo konání:
Ostrava - Dolní oblast Vítkovic
DJs:
Boris Brejcha, Lost Frequencies, W&W, Ed Rush, Kanine, Friction, Prolix, Dubfire, Dax J, Roger Sanchez, Vandal, Gabriel & Dresden, Nox Vahn, Cristoph, Format:B, Deekline, David Guetta, Chase & Status, Hybrid Minds, Miss K8, Dr. Peacock, Len Faki, Lewis Fautzi, Giuseppe Ottaviani, Eli & Fur, Julian Jordan, Danny Avila, Eric Prydz, Meduza, Andy C, A-Trak, Josh Butler, Hannah Wants, Low Steppa, Jenn Getz & Alfie, Raffa FL, Anden, Enamour, Estiva, Hypaton, M.O.S., Magnificence, Ferry Corsten, Adriana Lopez, Border One, Klaps, Ø [Phase], Eli Brown, D-Block & S-Te-Fan, A Little Sound, Monty, DJ Badjokes, CJ Art, Tim Haze, KPD, Trimtone, Alok, Reinier Zonneveld, Ferreck Dawn, Antoine Clamaran, Dimension, Korolova
Live:
Becky Hill, Fox Stevenson, Maddy V, Gentlemens Club, MC Bellyman
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

vstup: předprodej: www.b4l.cz

 
 
10. výročí Beats for Love slibuje nejlepší program v historii Festival Beats for Love láme rekordy
Legendární Eric Prydz poprvé na festivalu v ČR

Již za necelé čtyři měsíce odstartuje největší taneční párty maratón pod širým nebem. Ostravský festival elektronické hudby Beats for Love slaví své desáté výročí a při té příležitosti přivezou jeho organizátoři do Česka ty největší hvězdy světové taneční scény. Kromě již dříve avizovaného Davida Guetty přijede do Ostravy také švédská legenda, DJ a producent Eric Prydz, který již léta okupuje přední příčky světových hitparád a na festivalu v ČR vystoupí vůbec poprvé.

 

Eric Prydz (47 let), kterého jeho fanoušci mohou znát například i pod uměleckými jmény Pryda či Cirez D, je jednou z nejvýraznějších osobností house a vůbec celé elektronické scény. Jeho megahit "Call on Me" ho v roce 2004 katapultoval na přední příčky mnoha mainstreamových hitparád a získal své místo v historii house music. Obdobný ohlas zaznamenala i jeho skladba "Pjanoo" a za track "Proper Education" získal nominaci na Grammy. Společně s kolegy Axwellem, Sebastianem Ingrosso a Stevem Angello založili tvůrčí projekt Swedish House Mafia, jehož součástí byl ovšem Prydz jen v začátcích. Díky své tvorbě dosáhl uznání i v rámci undergroundové komunity elektronické taneční hudby a jeho další skladba "Opus" patří dodnes k nejhranějším skladbám nejen na klubových, ale i open air akcích.

Eric Prydz


"Na festivalu v České republice vystoupí Eric Prydz vůbec poprvé za svou kariéru a jsme nadšení, že jsme jej zvládli zabookovat právě na desáté výročí našeho festivalu. Už jen ze smluvních podmínek naší spolupráce vyplývá, že jeho show bude doopravdy nezapomenutelná! Jednání a snahy o něj probíhaly roky a konečně nám to vyšlo,"
dodává nadšeně ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Meduza


Očekávanou show Erica Prydze si mohou jeho fanoušci vychutnat na hlavní Love stage by ČSOB ve čtvrtek 4. července. Kromě Prydze a již dříve uvedených světových hvězd na hlavním pódiu festivalu vystoupí také další známí interpreti. Chybět nebude italský trojčlenný producentský projekt Meduza, který má na kontě nominaci na Grammy, král světového drum and bass Andy C či A-Trak, kterého časopis Rolling Stone zařadil mezi 50 nejdůležitějších jmen EDM scény.

Hannah Wants


Scéna Harmony House Square by Evropa 2 nově uvádí celou řadu jmen, která jistě potěší nejen fanoušky house scény. Na této scéně vystoupí například Josh Butler, Hannah Wants, Low Steppa, Jenn Getz & Alfie či Raffa FL. Na Future stage by Proud uvedou svou show Anden, Enamour, Estiva, Hypaton, M.O.S., Magnificence či Ferry Corsten, který patří k průkopníkům a největším jménům trance music.

Eli Brown


Milovníky techna jistě zaujmou nová jména na programu Techno Dome by ČEZ jako například Adriana Lopez, Border One, Klaps, Ø [Phase] či Eli Brown, jež patří k nejžhavějším jménům současnosti. Na Zion stage vystoupí letos poprvé výherce Drum & Bass Awards MC Bellyman z Velké Británie. Svůj set na festivalu zahraje také duo D-Block & S-Te-Fan, a to na pódiu Empire stage. Oblíbená D&B Forge stage přivítá dva nové interprety, kterými jsou A Little Sound a Monty a na Freedom stage si návštěvníci užijí vystoupení DJ Badjokes. Psy stage, která je zaměřená nejen na psytrance, ale také na další žánry psychedelické a experimentální hudby, uvítá dva nové inteprety, kterými budou CJ Art a Tim Haze. A na scéně zvané Objevte více muziky se mohou návštěvníci těšit na show KPD a Trimtone.

Ferry Corsten


Další hvězdy letošního programu a vstupenky na festival mohou zájemci najít na stránkách Beats for Love. Kromě toho budou všechny druhy vstupenek k dostání i v prodejní síti Ticketstream. "Doporučujeme všem fanouškům, aby si své lístky na festival i do přidružených kempů koupili co nejdříve. Doslova nám mizí pod rukama, a to jak klasické, tak i VIP varianty," radí marketingový ředitel festivalu Matyáš Ožana. Festival Beats for Love proběhne již klasicky v ostravských Dolních Vítkovicích v termínu 3. - 6.7. 2024.

 
Na Beats for Love zamíří David Guetta Výsledek sbírky festivalu Beats for Love lámal rekordy Festival Beats for Love láká na velká jména taneční hudby Beats for Love nominován do Top 10 festivalů v Evropě Festival Beats for Love bude slavit 10. výročí

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Report ze třetího dne Beats for Love 2024 od sody Videa z Beats for Love 2024 od ronnyho Report z druhého dne festivalu Beats for Love 2024 od Sody
 

Fotoreporty

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016