PARTYINFO

 

BEATS FOR LOVE 2024

Datum konání:
03.07.2024 - 06.07.2024
Místo konání:
Ostrava - Dolní oblast Vítkovic
DJs:
Boris Brejcha, Lost Frequencies, W&W, Ed Rush, Kanine, Friction, Prolix, Dubfire, Dax J, Roger Sanchez, Vandal, Gabriel & Dresden, Nox Vahn, Cristoph, Format:B, Deekline, David Guetta, Chase & Status, Hybrid Minds, Miss K8, Dr. Peacock, Len Faki, Lewis Fautzi, Giuseppe Ottaviani, Eli & Fur, Julian Jordan, Danny Avila, Eric Prydz, Meduza, Andy C, A-Trak, Josh Butler, Hannah Wants, Low Steppa, Jenn Getz & Alfie, Raffa FL, Anden, Enamour, Estiva, Hypaton, M.O.S., Magnificence, Ferry Corsten, Adriana Lopez, Border One, Klaps, Ø [Phase], Eli Brown, D-Block & S-Te-Fan, A Little Sound, Monty, DJ Badjokes, CJ Art, Tim Haze, KPD, Trimtone, Alok, Reinier Zonneveld, Ferreck Dawn, Antoine Clamaran, Dimension, Korolova
Live:
Becky Hill, Fox Stevenson, Maddy V, Gentlemens Club, MC Bellyman
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

vstup: předprodej: www.b4l.cz

 
 
Festival Beats for Love láme rekordy Legendární Eric Prydz poprvé na festivalu v ČR Na Beats for Love zamíří David Guetta
Výsledek sbírky festivalu Beats for Love lámal rekordy

Loňský ročník hudebního festivalu Beats for Love nepřinesl jen účast hvězd elektronické hudby, ale také důkaz, že naše srdce bijí pro charitu a pomoc lidem v nepříznivé životní situaci. Fanoušci a pořadatelé spolu totiž překonali rekordní výsledek charitativní sbírky Beats for Charity. Na podporu desetileté Kačenky Bojkové, která bojuje s následky vážné autonehody, daroval festival 600 tisíc korun.

 

Více než polovinou zmíněné částky přispěli samotní návštěvníci festivalu. Ti si mohli koupit například klíčenky, bonbony anebo poslat svůj příspěvek online. "Velmi pomohl náš transparentní účet, kam lidé přispívali pomocí QR kódu. Do sbírky se tak mohl zapojit kdokoliv, nejen samotní návštěvníci," vysvětluje ředitel festivalu Kamil Rudolf. Nejen jeho, ale i celý organizační tým nadchla výše vybrané částky – 383.836 korun a 49 haléřů k tomu.

Zástupci Beats for Love již loni v létě potvrdili, že vybranou sumu zakulatí. Celková částka se proto vyšplhala až na rekordních 600.000 korun. Vybrané peníze byly na konci loňského roku předány Kačence a její mamince. "Všichni fanoušci festivalu, kteří do sbírky přispěli, mají naše uznání. A to nejen díky tomu, že vybraná částka je rekordní, ale hlavně proto, že se zapojili. Díky nim můžeme Kačence pomoct v těžkém období, kterým si prochází," dodává Kamil Rudolf.

Kacenka Bojkova


Kačenka Bojková z Těrlicka nedaleko Havířova zápasí od října 2022 s následky vážné autonehody. Mladá milovnice koní a cyklistiky ale neustále dokazuje svou vůli a pevného ducha. Za podpory svých nejbližších se znovu učí mluvit a pravidelně rehabilituje, aby obnovila svou hybnost. A právě na léčbu a rehabilitaci putovaly darované peníze. "Kačenka všechny kolem sebe inspiruje a my doufáme, že jí výtěžek naší sbírky pomůže zajistit maximální komfort. A třeba se někdy v budoucnu potkáme i přímo v Ostravě na festivalu," doufá Kamil Rudolf.

Pořadatelé již nyní pilně chystají jubilejní 10. ročník největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě a každý týden odhalují 3 nové hvězdné interprety. Jisté je, že součástí Beats for Love bude i letos další charitativní sbírka Beats for Charity zaměřená na podporu bojovníků s osudem z Moravskoslezského kraje.

Odkazy:

Oficiální webová stránka festivalu
Oficiální Facebook stránka festivalu
Oficiální Facebook událost festivalu
Oficiální Instagram profil festivalu

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje

 
Festival Beats for Love láká na velká jména taneční hudby Beats for Love nominován do Top 10 festivalů v Evropě Festival Beats for Love bude slavit 10. výročí

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016