PARTYINFO

 

EXIT FESTIVAL

Datum konání:
11.07.2024 - 14.07.2024
Místo konání:
zahraničí
DJs:
Carl Cox, Black Coffee, Bonobo, Maceo Plex, Sara Landry, I Hate Models, Sama' Abdulhadi, Carlita, Patrick Mason, Oguz, Yotto, Estella Boersma, Francis Mercier, Helena Hauff, Klangkuenstler, Franky Wah, Mene, Barry Can't Swim
Info:
http://www.exitfest.org...
Popis:

vstup: předprodej: www.exitfest.org/cz

 
 
Carl Cox, Black Coffee, Maceo Plex a další na festivalu EXIT

Dance Arena mts na EXITu je již dlouho uctívána jako největší svatostánek elektronické hudby a hlavní taneční scéna na světě. Uhnízděná v kolosálních příkopech Petrovaradínské pevnosti zůstává nepostradatelnou poutí milovníků elektronické hudby nejen v Srbsku, ale po celém světě. Těžké váhy jako Black Coffee, Carl Cox, Maceo Plex, Sama' Abdulhadi, Klangkuenstler, Carlita, I Hate Models a Patrick Mason a další světoví DJs se chystají elektrizovat jedinečnou mts Dance Arenu inovativním a dechberoucím lineupem a produkcí, která rok od roku zvyšuje laťku. A to není všechno, protože páteční speciální lineup s překvapením festival teprve odhalí!

 

Důležitou součástí cesty každého milovníka elektronické hudby za zdi Pevnosti je ikonická NSNS Refreshed by Heineken Silver stage, která už léta přináší fanouškům alternativní elektronický zvuk. Sara Landry, Oguz, Yotto, Estella Boersma, Francis Mercier, Helena Hauff a mnozí další přinesou do bezesného příkopu od 11. do 14. července svou jedinečnou energii. Ať už máte rádi techno, house nebo tech-house, EXIT má připravený lineup, který uspokojí všechny hudební chutě.

 

 
"Jsme hrdí na to, že můžeme představit jeden z našich dosud nejlepších line-upů elektronické hudby. Každým rokem se snažíme zvedat program i produkci na vyšší úroveň, a potvrzujeme tak pověst předního světového tanečního parketu," uvedl zakladatel a ředitel festivalu EXIT Dušan Kovačević.

Carl Cox


V zahajovací večer festivalu, ve čtvrtek 11. července, přivítá slavná mts Dance Arena nejslavnějšího DJe všech dob, oslavovaného jako symbol samotné profese - Carla Coxe. K němu se připojí berlínská DJská hvězda a producent Klangkuenstler, průkopník palestinské elektronické scény Sama' Abdulhadi, Franky Wah a Mene!

Maceo Plex


Horečku sobotní noci přiveze k posluchačům Maceo Plex, hudební génius inspirovaný technem. Jeho schopnost spojovat prvky deep house s intenzivními techno rytmy dělá z jeho setů pokaždé jedinečný a nenahraditelný zážitek. Téhož večera se za DJ pultem představí také hvězda nové generace techna, ztělesnění disco inferna I Hate Models, který vystupoval na stadionech před 30.000 lidmi, dříve vyhrazených jen pro ty nejvýznamnější kapely.

I Hate Models


Závěrečnou noc ozdobí legendární elektronické pódium světová house ikona Black Coffee, držitel ceny Grammy, DJ a producent, který se stal jedním z nejvyhledávanějších jmen elektronické scény poté, co loni v říjnu vyprodal newyorskou Madison Square Garden. V neděli se v mts Dance Areně představí také legendární Bonobo se svou jedinečnou zvukovou fúzí, Barry Can't Swim pak vykreslí dynamickou hudební krajinu svými téměř dokonalými harmonickými basovými linkami.

Black Coffee


Tím však vzrušení nekončí. Pokud se ponoříte hlouběji do zvukové krajiny Petrovaradínské pevnosti, pulzující rozmanitými žánry a styly, dorazíte na NSNS Refreshed by Heineken Silver stage, která je povinným místem na mapě každého zkušeného ravera.

Sara Landry


Do bezesného příkopu sestoupí dynamická a inovativní Sara Landry, zvuková kouzelnice, jejíž sety jsou jako ty nejnapínavější cesty, spolu s Yottem, mladým a talentovaným producentem, jehož hudba chytá za srdce milovníky progressive house po celém světě. Nezapomenutelný a magnetický set, který zanechá publikum v úžasu, předvede DJ Oguz, po němž vystoupí Estella Boersma, jedinečná umělkyně, která mísí prvky house, techna a indie elektroniky a vytváří tak osobitý zvuk. Její melodický vokál a hypnotizující beaty vtáhnou publikum do světa jejího hudebního projevu a vášně. Za pult se postaví také Helena Hauff, techno mistryně, jejíž sety jsou známé svou syrovou, hypnotickou atmosférou, což z ní činí jedno z nejzajímavějších jmen elektronické scény.

Bonobo


Tento ročník festivalu EXIT ponese téma EXIT Starseeds se sloganem "Společně probouzíme naše superschopnosti" a uskuteční se od 10. do 14. července 2024 v Petrovaradínské pevnosti. Pro nultý den je vyhrazeno speciální vystoupení Starseeds Takeover na pódiu Tesla Universe. Čtyřdenní vstupenky jsou k dispozici na oficiálních stránkách festivalu.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016